top of page
psycholog

Olga Mac

psycholog, psychoterapeuta

Olga jest z wykształcenia psychologiem i terapeutą. Ukończyła Wydział Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego w 2006 r. i od tego czasu nieustannie szkoli się w obszarze pomagania i pracy z ludźmi.

 

Posiada bogate doświadczenie jako trener umiejętności miękkich, które zdobywała pracując przez wiele lat dla różnych organizacji, zarówno tych małych jak i tych wielkich. Prowadzi warsztaty, webinary oraz szkolenia z zakresu radzenia sobie ze stresem, pierwszej pomocy psychologicznej, work-life balance, wypalenia zawodowego, budowania odporności psychicznej, neuroróżnorodności oraz szeroko pojętego wellbeing. Pracuje z zespołami prowadząc procesy coachingu grupowego (ukończyła Erickson Collage we Wszechnicy Uniwersytetu Jagiellońskiego).

 

Pracuje również jako psychoterapeutka, jest członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii skoncentrowanej na Rozwiązanu, Brief Solution Focus Therapy Association oraz European Brief Therapy Association.

 Света  (267).jpg

Lana Jurojc

filozof, psychoterapeuta

Lana prowadzi sesje psychoterapii Gestalt po rosyjsku i angielsku. Spędziła ostatnie 9 lat mieszkając za granicą, co daje jej możliwość łatwego otwarcia się
na inne kultury i problemy, z którymi borykają się ludzie. Lana ma doświadczenie w pracy z atakami paniki, toksycznymi związkami, konfliktami
w rodzinie, wypaleniem emocjonalnym, zwiększonym lękiem, depresją, stresem i apatią. Koncentruje się na pracy nad lepszym zrozumieniem  uczuć i pragnień klienta; znalezieniem zasobu, który pomoże w przyszłości samodzielnie radzić sobie z problemami i pewnie przejść przez życie. Co więcej pomaga w powstrzymaniu obsesyjnych i negatywnych myśli;  przezwyciężaniu stresu i skupieniu się na chwili obecnej.

Zrzut ekranu 2022-03-22 o 14.38.59.png

Valentyna Anisenko

psycholog, psychoterapeuta

Valentyna prowadzi konsultacje, terapie indywidualną oraz grupy wsparcia
w języku polskim, ukraińskim i rosyjskim. Pracuje w nurcie systemowym.

Posiada doświadczenie w pracy z osobami doświadczającymi kryzysu, depresji, obniżenia nastroju. Wspiera klientów w radzeniu sobie ze stresem oraz trudnościami w nawiązywaniu relacji.
Pracuje z uchodźcami z Białorusi i Ukrainy, którzy doświadczyli traumatycznego przeżycia i straty uciekając przed wojną. Pracuję również jako asystent w badaniu naukowym na Uniwersytecie SWPS w Warszawie.

Default.webp

dr Diana Muller-Siekierska

psycholog, psychoterapeuta

Ukończyła psychologię stosowaną na Uniwersytecie Łódzkim, studia doktoranckie w zakresie psychologii klinicznej na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim JPII, Studium Pomocy Psychologicznej i Interwencji Kryzysowej przy Instytucie Psychologii Zdrowia w Warszawie oraz szkolenia z zakresu terapii poznawczo-behawioralnej organizowane przez Dolnośląskie Centrum Psychoterapii we Wrocławiu.​ Jest również nauczycielką akademicką, badaczką i autorką kilkunastu publikacji naukowych i poradników. 


Prowadzi psychoterapię indywidualną dla osób dorosłych i młodzieży oraz par, jak również konsultacje oraz poradnictwo psychologiczne.  Pomaga osobom, które doświadczają problemów w relacjach, związkach, małżeństwie, w rodzinie,
mają trudności wynikające z niepełnosprawności czy przewlekłej choroby, doświadczają różnego rodzaju kryzysów, lęku, stresu, depresji czy trudności
w realizacji swoich celów.

Default_edited.jpg

Paulina Kurek

psycholog

Jest absolwentką psychologii na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, specjalność - psychologia kliniczna.

Doświadczenie zawodowe zdobywała podczas stażu w Wojewódzkim Szpitalu dla Nerwowo i Psychicznie Chorych "Dziekanka" im. Aleksandra Piotrowskiego w Gnieźnie, pracując w Instytucie Analiz Psychologicznych i Psychoterapii oraz Fundacji Uwolnienie i Terenowym Komitecie Ochrony Praw Dziecka, gdzie prowadziła liczne projekty, szkolenia dla grup, konsultacje psychologiczne, opiniowała i diagnozowała. 


Swoje metody pracy dostosowuje każdorazowo do Klienta, jego historii, sytuacji osobistej i potrzeb. Dba o to, by każdy otrzymał nie tylko profesjonalną pomoc, ale także poczucie bezpieczeństwa i zrozumienia. Wspiera osoby, które mają niskie poczucie własnej wartości, u których dominuje pesymistyczne myślenie oraz zamartwianie się. Pracuje z osobami, które mają obniżony nastrój, pomaga,  w trudnościach w radzeniu sobie z przeżywanymi emocjami i stresem.

zdjecie.jpg

Artur Nowakowski

psycholog

Jest absolwentem kierunku Psychologia Kliniczna na Uniwersytecie SWPS w Warszawie, który ukończył w 2015r. Obecnie kontynuuje rozwój zawodowy w ramach 4-letniego całościowego szkolenia psychoterapeutycznego w zakresie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniu, realizowanego przez Centrum Terapii Krótkoterminowej w Łodzi.

Doświadczenie zawodowe zdobywał w ramach praktyk na Oddziale Psychiatrii Bródnowskiego Szpitala Wojewódzkiego, a także w Środowiskowym Domu Samopomocy w Ksawerowie. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy psychologa, zdobywane w Centrum Administracyjnym Pieczy Zastępczej, gdzie zajmował się poradnictwem rodzinnym (indywidualnym i grupowym) oraz pomocą psychologiczną. Posiada również doświadczenie w obszarze diagnozy psychologicznej w Poradni Zdrowia Psychicznego.

Specjalizuje się w pracy z osobami w kryzysie, osobami doświadczającymi zaburzeń psychicznych i osobami uzależnionymi. Pracuje zarówno z dorosłymi jak i młodzieżą oraz całymi rodzinami. Posiada szerokie doświadczenie w kontakcie z tzw. "trudną" młodzieżą, zagrożoną używkami, przemocą oraz niedostosowaniem społecznym.
 

Interesuje się neurobiologią, psychoanalizą, nowoczesnymi metodami pracy psychoterapeutycznej. Prywatnie jest ojcem dwójki kotów, w wolnych chwilach poświęca się sztuce i ogląda dobre filmy.

Default-1.webp

Gabriela Gamrowska

psycholog, trener

Jest absolwentką kierunku Psychologia Kliniczna na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Obecnie szkoli się dalej w ramach studiów podyplomowych na kierunku psychologia sądowa. 

Zajmuje się pomocą psychologiczną oraz diagnozowaniem (w tym spektrum autyzmu, ADHD, ODD i zaburzeń osobowości). 
Ma za sobą praktykę w CSK UMED w Łodzi na oddziale dziennym zaburzeń afektywnych i psychotycznych dla dorosłych, Poradni Synapsis w Warszawie oraz w Szpitalu im. M.Kopernika w Łodzi na oddziale ginekologii onkologicznej. 
Obszarem jej szczególnych zainteresowań są psychotraumatologia, psychoonkologia, seksuologia, uzależnienia, zaburzenia odżywiania, zaburzenia osobowości oraz żałoba. 


Ciekawią ją nowoczesne podejścia do tematyki uzależnień i leczenia. W pracy koncentruje się na źródle problemu oraz na narracji Klienta. W zależności od sytuacji wykorzystuje elementy z terapii ciała Lowena, terapii Gestalt i CBT. 
Do każdego przypadku podchodzi dociekliwie i w indywidualny sposób.

 

Prowadzę również sesje MBSR Mindfulness (Redukcja Stresu Oparta na Uważności) oraz warsztaty dotyczące kompetencji społecznych i radzenia sobie ze stresem. 

unnamed-2.jpg

Wojciech Jurojc

trener, coach

Wojtek prowadzi sesje oddechowe i warsztaty dla osób doświadczających stresu, strachu, wypalenia zawodowego zarówno w pracy jak i życiu prywatnym. Jest coachem oddechu i specjalistą mental heath. Używa swojego 12 letniego doświadczenia związanego z eksploracją innych kultur (60 odwiedzonych krajów, 5 lat w Azji) i pracą w środowisku korporacyjnym w Azji i Europie. Miesza podejścia zachodnich i wschodnich kultur, łącząc zdrowie mentalne z biznesem. Pracuje indywidualnie jak i z klientem biznesowym.

Pawel_Tempczyk_zdjęcie.jpg

Paweł Tempczyk

psycholog, trener rozwoju osobistego, coach, wykładowca akademicki

Paweł jest psychologiem i trenerem rozwoju osobistego, coachem grupowym, liderem jogi śmiechu (Laughter Yoga International), diagnostą oraz współtwórcą testu osobowości online PERSO.IN oraz certyfikowanym delfinoterapeutą (Fundacja Dobra Wioska).
Obecnie pracuje na dwóch uczelniach (Akademia Ekonomiczno-Humanistyczna oraz Wyższa Szkoła Bankowa). Prowadzi zajęcia po polsku oraz po angielsku z prezentacji i wystąpień publicznych, treningu interpersonalnego,  treningu myślenia krytycznego, treningu asertywności i radzenia sobie ze stresem,  oraz autoprezentacji i wystąpień publicznych. Prowadzi również sesje delfinoterapeutyczne dla dzieci i młodych dorosłych z zespołem Downa, zaburzeniami ze spektrum autyzmu i in. w Turcji.

Koordynował i współprowadził projekt DEMOcrisis oraz cykl webinarów Intercultural Dialogue Across Borders organizowany przez francuską organizację AMSED

bottom of page